Novice

V prvem polčasu prve tekme skupine E med Romo in Barcelono, smo videli dva zadetka. Prvega je v 21. minuti po lepem predložku Ivana Rakitića dosegel Luis Suarez, medtem ko je 10 minut kasneje izid iz 45-ih metrov poravnal Alessandro Florenzi.
Evropski pokali, Liga Prvakov september 16, 2015

Španci na pomoč trenerju med begunci

Španska nogometna nacionalna trenerska šola (CENAFE) se je odločila, da pomaga sirijskemu beguncu
Ostalo september 16, 2015

Španski nogometni zvezdnik odslej v Halozah!

Slovenski prvoligaški nogomet bo v nadaljevanju sezone bogatejši za nogometnega zvezdnika, ki ga redko vidimo pri nas. Po Robertu Prosinečkemu bo Albert Riera zagotovo najbolj slaven nogometaš, ki bo brcal v slovenski ligi. Natančneje v Zavrču.
Slovenska liga september 16, 2015

Podelitev zlate žoge 11. januarja

Gala prireditev, na kateri bodo razglasili najboljšega nogometaša na svetu za leto 2015, bo v švicarskem Zürichu 11. januarja, je sporočila Fifa

Pokal Slovenije: Znani vsi četrtfinalisti

Znani so vsi četrtfinalisti nogometnega Pokala Slovenije. Po Celju, ptujski Dravi, Luki Koper in Olimpiji so si danes mesto med osmerico zagotovili še Domžale, Zavrč, Maribor in velenjski Rudar. Žreb četrtfinalnih parov bo v petek ob 13h na sedežu Nogometne zveze Slovenije.

Ronaldo s hat-trickom prehitel Messija kot najboljši strelec LP

Prvi dvoboji nove sezone Lige prvakov so postregli z nekaj odličnimi tekmami in zadetki. Real Madrid je v torek zvečer s 4:0 pričakovano ugnal Shakhtar, tri od štirih zadetkov pa je Ukrajincem zabil prvi zvezdnik Kraljevega kluba Cristiano Ronaldo.

Ne bomo preveč dolgovezili, saj slika pove več kot tisoč besed. V brazilski drugi ligi smo videli najslabše izvedeni kot v zgodovini. Splet nesrečnih okoliščin sicer, a vse skupaj izgleda naravnost katastrofalno.

Na izpopolnjevalnem seminarju ZNTS več kot 600 trenerjev

V ponedeljek, 14.9.2015 je bil na igrišču ŠPL v Ljubljani, izveden letni izpopolnjevalni trenerski seminar, ki se ga je udeležilo preko 600 trenerjev iz vse Slovenije ter tudi gostje iz Italije in Hrvaške.

Shaw utrpel dvojni zlom noge

Nesrečni Luke Shaw je po štartu Mehičana Hectorja Morena utrpel dvojni zlom noge in ga z veliko verjetnostjo čaka vsaj šest mesecev mirovanja. "Bilo je grozljivo," je povedal trener Uniteda Louis Van Gaal

Kranjski Triglav je na svojem FB profilu objavil prav zanimiv video, ob katerem nam verjetno ni žal, da se v otroštvu snimo odločili za poklic vratarja. Vratar gorenjskega kluba, Elvis Džafič, je namreč na treningu prejel (ne)posrečeno darilo s strani 20 soigralcev. Pričakoval je udarec Igorja Bukare, po žogi pa je istočasno udarila kar celotna ekipa.