Novice

Bordeaux in Kairat na rekordno pot v zgodovini evropskih tekmovanj

Najkrajše potovanje je tisto med Milanom in Interjem, ki sta le zamenjala slačilnici - v Evropi sta se milanska tekmeca pomerila dvakrat
Evropski pokali, Liga Europa avgust 17, 2015

Ligue 1: Marseille spet poražen, trije na vrhu

Drugo kolo francoske elitne nogometne lige je prineslo drugi poraz Marseilla, na vrhu lestvice pa so trije klubi, poleg Caena in Reimsa še PSG, ki v tem prvenstvu še ni prejel zadetka.
Evropske lige, Francija avgust 16, 2015

Vedno dominiramo proti Chelseaju - Pellegrini

Čilski trener je z veseljem še malce posolil rane državnih prvakov, ki so tudi na drugi tekmi nove sezone Premier League razočarali in ostali brez polnega plena v Manchestru (3:0)
Evropske lige, Anglija avgust 16, 2015

Arsenal z mukami do prvih točk

rsenal je na londonskem obračunu proti Crystal Palacu (1:2) z zmago popravil spodrsljaj iz prvega kola
Evropski pokali, Liga Prvakov avgust 16, 2015

Uefa zahteva preiskavo glede kritičnega zapisa

V sporu med predsednikom Fife Josephom Blatterjem in njegovim možnim naslednikom ter aktualnim predsednikom evropske Uefe Michelom Platinijem je Uefa zdaj zahtevala, da posreduje etična komisija Fife. Uefa od komisije zahteva, da preišče povezavo vodilnih v Fifi v zvezi s člankov Platini: Okostnjaki v omari.
Ostalo avgust 16, 2015

Zmaga PSG, poraz Marseilla

Paris Saint Germain je z zadetkoma Blaiseja Matuidija in Thiaga Silve premagal novinca v ligi Ajaccia, Marseille pa je v Reimsu doživel še drugi zaporedni poraz.

Mojstrovina Özila navdušila navijača Crystal Palaca

Arsenal je v prvem nedeljskem obračunu z 2:1 v gosteh premagal Crystal Palace. Strelca za “Topničarje” sta bila Olivier Giroud, ki je zadel v 16. minuti in Damien Delaney, ki je v 55. zatresel lastno mrežo. Za Crystal Palace je v 28. minuti izenačil Joel Ward.

Gazzetta: Kovačić v Realu za 30 milijonov evrov

Italijanski časnik Gazzetta dello Sport poroča, da bo vezist Interja Mateo Kovačić za 30 milijonov evrov prestopil v madridski Real. Transfer tega hrvaškega vezista je prišel kot strela z jasnega, saj se ga predtem ni niti enkrat povezovalo z možnostjo odhoda v Madrid, danes pa Gazzetta poroča, da naj bi bil dogovor med kluboma že sklenjen.
Evropske lige, Španija, Italija avgust 16, 2015

Bayern začel izjemno silovito

Nemška bundesliga se od leta 2002 začenja s tekmo prvaka prejšnje sezone na domačem igrišču.
Evropske lige, Nemčija avgust 16, 2015

Henty raztrgal Maribor

Olimpija je z odličnim prvim polčasom prišla do velike zmage na prvem večnem derbiju sezone. Z Mariborom se je poigral Ezekiel Henty, ki je zabil dva gola. Maribor znova pokazal številne slabosti.